Kraj:
Škola:
Kategória:

Rebríček:

Do výsledkovej listiny sú zaradení len používatelia, ktorí počas súťaže odovzdali aspoň jeden program.

Kat. Meno Škola Body kka kkb kkc kkd kke kkg kkh kki kkj
A Daniel Oravec Gymnázium Varšavská cesta, Žilina 188 10 20 25 30 17 - 16 0 70
A Adam Struharňanský Gymnázium Veľká okružná, Žilina 96 8 20 20 26 - 22 - - -
A Tomáš Lokša SPŠiT Stredná priemyselná škola informačných technológií, Kysucké Nové Mesto 95 10 20 25 5 35 - - - -
A Peter Strycek SPŠiT Stredná priemyselná škola informačných technológií, Kysucké Nové Mesto 71 10 20 25 8 8 - - - 0
A Rastislav Kruták Gymnázium Jozefa Miloslava Hurbana, Čadca 68 10 20 25 13 - - - - -
A Matej Delinčák Gymnázium Jozefa Miloslava Hurbana, Čadca 67 10 20 25 12 - - - - -
A Jakub Sokolík Gymnázium Viliama Paulinyho-Tótha, Martin 65 10 20 25 10 0 - - - -
A Dávid Daubner Gymnázium Varšavská cesta, Žilina 63 10 20 25 8 - - - - -
A Adrián Kabáč Gymnázium Martina Hattalu, Trstená 62 10 20 20 12 - - 0 - -
A Filip Kučerák Gymnázium Veľká okružná, Žilina 60 10 15 25 10 - - - - 0
A Dávid Jašák Spojená škola, Tvrdošín 60 10 20 25 5 - - - - -
A Marek Istok Gymnázium Liptovský Hrádok 60 7 20 20 13 - - - - 0
A Matej Dipčár SPŠiT Stredná priemyselná škola informačných technológií, Kysucké Nové Mesto 58 10 15 20 13 0 - - - 0
A Peter Grochal Gymnázium Jozefa Miloslava Hurbana, Čadca 57 - 20 25 12 - - - - 0
A Pavol Jurčák Gymnázium Antona Bernoláka, Námestovo 56 7 20 20 - 0 9 - - -
A Dominik Melkovič Gymnázium Veľká okružná, Žilina 54 10 19 25 - - - - - -
A Adrián Gogoľák Gymnázium Antona Bernoláka, Námestovo 49 4 20 25 - - - - - -
A Michal Šlesár Gymnázium Varšavská cesta, Žilina 40 - 15 25 - 0 - - - 0
A Marek Višňovec SPŠ Martin 37 2 20 15 - - - - - -
A Matej Suchý Gymnázium Viliama Paulinyho-Tótha, Martin 32 7 0 25 - - - - - -
A Erik Ladňák Spojená škola, Tvrdošín 30 10 20 0 - - - - - -
A Radoslav Kvasnovsky Gymnázium Bytča 20 - 20 0 0 - - - - 0
A Radovan Ostrodický Gymnázium Viliama Paulinyho-Tótha, Martin 0 - - 0 - - - - - -