Kraj:
Škola:
Kategória:
Kolo:
Ročník:

Rebríček Zenit 2022/2023 Krajské kolo:

Do výsledkovej listiny sú zaradení len používatelia, ktorí počas súťaže odovzdali aspoň jeden program.

★ - Úspešný riešiteľ

# U Kat. Meno Škola Body kka kkb kkc kkd kke kkf kkg kkh kki kkj kkk
1 A Eliška Macáková SG CENADA 378 10 15 20 25 33 35 45 50 55 60 30
2 A Samuel Vargovčík ŠpMNDaG 333 10 15 20 25 33 35 - 50 55 60 30
3 A Martin Štěpánek Gymnázium Jura Hronca 305 10 15 20 25 33 35 14 50 13 60 30
4 A Martin Belluš Gymnázium Grösslingová 292 10 15 20 25 33 35 14 50 0 60 30
5 A Martin Bekeč ŠpMNDaG 253 10 15 20 25 33 35 45 10 - 60 -
6 A Martin Šindelář Gymnázium Grösslingová 243 10 15 20 25 33 - - 50 0 60 30
7 A Matus Duchyna Gymnázium Grösslingová 189 10 15 20 25 33 35 14 - - 37 -
8 A Alex Diko Gymnázium Jura Hronca 184 6 15 20 25 33 35 - 50 - 0 -
9 A Radoslav Čársky Gymnázium Jura Hronca 182 6 15 13 20 33 35 - - - 60 0
10 A Richard Bača Gymnázium Jura Hronca 168 10 15 20 25 33 35 - - 0 - 30
11 A Matej Macula Gymnázium Jura Hronca 157 10 15 0 25 - 17 0 - - 60 30
12 A Tomáš Leca Gymnázium Jura Hronca 150 10 15 20 25 33 17 - - - - 30
13 A Viktor Zavodský Gymnázium Jura Hronca 148 10 15 20 25 33 35 - 10 - - -
14 A Stanislav Bezák ŠpMNDaG 143 10 0 20 25 33 35 - - 0 - 20
15 A Michal Urban Gymnázium Grösslingová 138 10 15 20 25 33 35 - - - - -
16 A Michal Bachratý Gymnázium Grösslingová 138 10 15 20 25 33 35 - - - - -
17 A Martin Bakus Gymnázium Jura Hronca 127 10 15 20 0 33 35 14 - - - -
18 A Bruno Gabriel Kaiser Gymnázium Jura Hronca 122 6 15 20 25 33 17 - - 6 - 0
19 A Ivan Hrabčák Gymnázium ul. Ladislava Sáru 120 10 15 20 25 33 17 - - - - -
20 A Alica Dományová Gymnázium Grösslingová 115 10 15 20 25 - 35 - 10 - - -
21 A Filip Bubák Gymnázium Jura Hronca 112 10 10 20 25 30 17 - - - - -
22 A Erik Tóth Gymnázium Jura Hronca 106 10 15 6 25 33 17 - - - - -
23 A Ondrej Gvozdják Gymnázium Jura Hronca 98 10 15 20 25 11 17 - - - - -
24 A Adam Gramblička Gymnázium Grösslingová 95 10 15 20 - 33 17 - - - 0 -
25 A Šimon Kováčik ŠpMNDaG 95 10 15 20 - 33 17 - - - - -
26 A Viktor Demčák ŠpMNDaG 95 10 15 20 0 33 17 - - - - -
27 A Martin Molnár Gymnázium Grösslingová 91 10 15 13 20 33 - - - - - -
28 A Filip Jay Doba ŠpMNDaG 89 10 15 6 25 33 - - - - - -
29 A Jozef Remiš Gymnázium Bilíkova, Bratislava 87 10 15 20 25 - 17 - - - - -
30 A Dávid Vadkerti Gymnázium Jura Hronca 82 10 15 20 20 - 17 - - - - -
31 A Rene Roger Gymnázium Jura Hronca 73 10 15 - 15 33 - - - - - -
32 A Jozef Bachniček ŠpMNDaG 50 10 15 0 25 - - - - - - -
33 A Samuel Vaško Gymnázium Jura Hronca 47 10 0 20 0 - 17 - - - - -
34 A Matej Donoval ŠpMNDaG 31 10 15 6 - - - - - - - -
35 A Matej Repa Gymnázium Grösslingová 25 10 15 - - - - - - - - -