Kraj:
Škola:
Kategória:
Kolo:
Ročník:

Rebríček Zenit 2020/2021 Krajské kolo:

Do výsledkovej listiny sú zaradení len používatelia, ktorí počas súťaže odovzdali aspoň jeden program.

★ - Úspešný riešiteľ

# U Kat. Meno Škola Body kka kkb kkc kkd kke kkf kkg kkh kki kkj kkk
1 A adam rajský Gymnázium Jura Hronca 274 10 15 20 25 35 35 45 - 36 19 34
2 A Matej Urban Gymnázium Grösslingová 221 10 15 20 25 35 35 45 - 36 0 -
3 A Viktor Balan Gymnázium Grösslingová 208 10 15 20 25 8 35 45 50 0 - -
4 A Jakub Drobný ŠpMNDaG 203 10 15 20 25 35 35 45 - 18 - -
5 A Adrianka Janáčková ŠpMNDaG 185 10 15 20 25 35 35 45 - - 0 -
6 A Matej Haverlík Gymnázium Jura Hronca 167 10 15 20 25 17 35 45 - - - -
7 A Martin Kaláb ŠpMNDaG 150 10 15 20 25 0 35 45 - 0 - -
8 A Matej Kliment LEAF Academy 145 10 15 20 12 17 35 36 - - - -
9 A Jakub Suchánek Gymnázium Grösslingová 143 10 15 20 25 0 28 45 - 0 0 -
10 A Samuel Longauer Gymnázium Jura Hronca 140 10 15 20 25 17 35 18 - - - -
11 A Michal Farnbauer Gymnázium Grösslingová 125 10 15 20 - 0 35 45 - - - -
12 A Pavol Pivko Gymnázium Grösslingová 109 10 15 20 25 0 21 18 0 - - -
13 A Matej Novosad ŠpMNDaG 105 10 15 20 25 - 35 - - - - -
14 A Samuel Wittlinger Gymnázium Jura Hronca 101 10 15 20 0 17 21 18 - 0 - -
15 A Andrej Thomas Dobrev Gymnázium Jura Hronca 98 10 15 20 25 - 28 - 0 - - -
A Matúš Hladký ŠpMNDaG 98 10 15 20 25 - 28 - - - - -
A Samuel Stanek Gymnázium Grösslingová 98 10 15 20 25 - 28 - - - - -
18 A Martin Mislovič Gymnázium Grösslingová 88 10 15 20 25 - - 18 - 0 - -
19 A Tomáš Boďa Gymnázium Jura Hronca 84 10 15 20 0 - 21 18 - 0 - -
20 A Tomáš Šimek ŠpMNDaG 70 10 15 20 25 0 - - - - - -
A Miroslav Molnár Gymnázium Grösslingová 70 10 15 20 25 0 - - - - - -
22 A Vojtech Gáborík Gymnázium Jura Hronca 66 10 15 20 0 0 21 - - - - -
A Benjamin Hucko Hucko Gymnázium Grösslingová 66 10 15 20 0 - 21 - - - - -
24 A Antónia Amosová Gymnázium Grösslingová 64 10 4 20 0 - 21 9 0 0 - -
A Filip Ďuriš Gymnázium Jura Hronca 64 10 15 20 12 - 7 - - 0 - -
26 A Maroš Studenič Gymnázium Jura Hronca 63 10 0 20 12 - 21 - - - - -
27 A Adam Bezák Súkromné gymnázium ESPRIT 62 10 4 20 0 - 28 - - - - 0
28 A Adrián Čaň Gymnázium, Pezinok 60 10 4 13 12 - 21 - - - - -
29 A Filip Čajági Gymnázium Jura Hronca 59 10 4 20 25 0 - - - - - -
30 A Ivan Kushpel Gymnázium Grösslingová 57 10 15 20 12 - - - - - - -
A Daniel Lihotský Prvé Súkromné Gymnázium 57 10 15 20 12 0 - - - - - 0
32 A Ben Benčík Gymnázium Jura Hronca 55 10 4 20 0 0 21 0 0 - - -
33 A Denys Boyko Gymnázium Jura Hronca 48 10 4 13 0 - 21 - - - - 0
34 A Jakub Skaloš ŠpMNDaG 45 10 15 20 0 - - - - - - -
35 A Jakub Jelínek SPŠE Hálova 34 10 4 20 0 - - - - - - -
36 A Dominik Rémes SPŠE Hálova 26 10 4 0 12 - 0 - - - - -
37 A Adam Drobný Gymnázium Grösslingová 10 10 0 - 0 - - - - - - -