Kraj:
Škola:
Kategória:
Kolo:
Ročník:

Rebríček Zenit 2020/2021 Krajské kolo:

Do výsledkovej listiny sú zaradení len používatelia, ktorí počas súťaže odovzdali aspoň jeden program.

# Kat. Meno Škola Body kka kkb kkc kkd kke kkf kkg kkh kki kkj kkk
1 A Minh Tuan Nguyen Gymnázium Párovská, Nitra 124 10 15 20 0 17 35 27 - - 0 -
2 A Peter Kováč Gymnázium Párovská, Nitra 118 10 15 20 0 0 28 45 0 0 - -
3 A Martin Dékány SPŠE Nové Zámky 91 10 15 20 0 0 28 18 0 - - -
A Samuel Ján Mucha Gymnázium Párovská, Nitra 91 10 15 20 12 - 7 27 - - - -
5 A Adam Kukucka Gymnázium Golianova, Nitra 84 10 15 20 0 0 21 18 - 0 - 0
6 A Vojtech Kováč Gymnázium sv. Cyrila a Metoda, Nitra 80 10 4 13 25 - 28 - - - - 0
7 A Jakub Gál SPŠSE Nitra 73 10 15 20 0 - 28 - - - - 0
8 A Daniel Mačura Gymnázium Golianova, Nitra 66 10 15 20 0 0 21 - - - - -
A Matej Kulháň Gymnázium Golianova, Nitra 66 10 15 20 0 - 21 - - - - -
A Adam Majtán Gymnázium Golianova, Nitra 66 10 15 20 0 - 21 - - - - -
11 A Michal Hutira Gymnázium Párovská, Nitra 59 10 15 13 0 - 21 - - - - -
12 A Kristián Lukacsovics SPŠE Nové Zámky 57 10 15 20 12 - - - - - - -
13 A Fábián Varga SPŠ Komárno 46 10 4 20 12 - - - - - - -
14 A Michal Rábek Gymnázium sv. Cyrila a Metoda, Nitra 45 10 15 20 0 - - - - - - -
A Jozef Šprlák Gymnázium Andreja Vrábla, Levice 45 10 15 20 0 0 - - - - - -
A Adam Balko SPŠSE Nitra 45 10 15 20 0 - - - - - - -
A Filip Kozik Piaristické gymnázium sv. Jozefa Kalazanského, Nitra 45 10 15 20 0 0 - - - - - -
A András Domonkos Gymnázium Hansa Selyeho, Komárno 45 10 15 20 0 0 - 0 0 - 0 0
19 A Bence Both SPŠ Komárno 37 10 15 0 12 - 0 - - 0 - -
20 A Timotej Kopáč Gymnázium Párovská, Nitra 34 10 4 20 - - - - - - - -
A Richard Szoke SPŠE Nové Zámky 34 10 4 20 0 - - - - - - -
22 A Adrian Varga Gymnázium Párovská, Nitra 30 10 0 20 - - - - - - - 0
A Jakub Plachtička SPŠSE Nitra 30 10 0 20 0 - 0 - - - - -
24 A Marek Sádovský SPŠSE Nitra 27 10 4 13 0 - - - - 0 - -
25 A Patrik Miškov Gymnázium Párovská, Nitra 25 10 15 0 0 - - - - - - -
26 A Filip Furár Gymnázium Párovská, Nitra 22 10 0 - 12 - - - - - - -
27 A Timea Vrtíková Gymnázium Andreja Vrábla, Levice 14 10 4 - - - - 0 - - - -
28 A Maximilián Želonka Gymnázium Golianova, Nitra 10 10 0 0 0 0 - - - - - -
A Matúš Masár Piaristické gymnázium sv. Jozefa Kalazanského, Nitra 10 10 0 - - - - - - - - -
A Daniel Janík SPŠSE Nitra 10 10 0 0 0 - - - - - - -
A Oliver Pokroný Gymnázium Párovská, Nitra 10 10 0 0 - - - - - 0 - -