Kraj:
Škola:
Kategória:
Kolo:
Ročník:

Rebríček Zenit 2021/2022 Krajské kolo:

Do výsledkovej listiny sú zaradení len používatelia, ktorí počas súťaže odovzdali aspoň jeden program.

★ - Úspešný riešiteľ

# U Kat. Meno Škola Body kka kkb kkc kkd kke kkf kkg kkh kki kkj kkk
1 A Jakub Konc Gymnázium Párovská, Nitra 305 10 15 20 30 40 50 - 65 - 75 -
2 A Samuel Ján Mucha Gymnázium Párovská, Nitra 162 10 15 20 30 40 0 30 - 17 - -
3 A Minh Tuan Nguyen Gymnázium Párovská, Nitra 144 10 15 20 9 40 50 - - - - -
4 A Samuel Polakovič Gymnázium Golianova, Nitra 97 10 15 20 27 0 25 - 0 - - -
5 A Martin Dékány SPŠE Nové Zámky 87 10 15 20 30 0 12 0 - - - -
6 A Ľudmila Kováčová Gymnázium sv. Cyrila a Metoda, Nitra 78 10 15 20 5 0 - - - - - 28
7 A Zsombor Doncs Gymnázium Hansa Selyeho, Komárno 77 10 15 20 7 - 25 - - - - -
8 A Filip Kozik Piaristické gymnázium sv. Jozefa Kalazanského, Nitra 74 10 15 20 17 0 12 - - - - -
9 A Patrik Miškov Gymnázium Párovská, Nitra 70 10 15 20 - 0 25 - - - - -
10 A Adam Balko SPŠSE Nitra 62 10 15 20 17 - 0 - - - - -
11 A Michal Rábek Gymnázium sv. Cyrila a Metoda, Nitra 54 10 7 20 17 0 - - - - - -
12 A Jakub Miko SPŠE Nové Zámky 52 10 15 20 7 0 0 - - - 0 -
A Marek Sádovský SPŠSE Nitra 52 10 15 20 7 0 - - - - - -
14 A Ján Mederly Gymnázium Andreja Vrábla, Levice 49 10 7 - 7 0 25 - - - - -
15 A Patrik Jašo Gymnázium Párovská, Nitra 47 10 0 20 17 0 - - - - - -
16 A Andrej Hulák Gymnázium Golianova, Nitra 45 10 15 20 - - - - - - - -
A Lukáš Hudec Gymnázium Golianova, Nitra 45 10 15 20 - - - - - - - -
18 A Adam Hadar SPŠE Nové Zámky 42 10 15 17 0 0 - - - 0 - -
19 A Dominik Skerlec SPŠ Komárno 37 10 0 - 27 - - - - - - -
A Szabolcs Varga SPŠ Komárno 37 10 0 - 27 0 0 - - - - -
21 A Zoltán Farkas SPŠ Komárno 34 10 0 - 24 - - - - - - -
22 A Gergo József Gálffy SPŠ Komárno 32 10 15 - 7 0 - - - - - -
23 A Filip Furár Gymnázium Párovská, Nitra 25 10 15 - - 0 - - - - - -
A Alžbeta Žiarovská Gymnázium Golianova, Nitra 25 10 7 8 - - - - - - - -
A Jozef Magula Piaristické gymnázium sv. Jozefa Kalazanského, Nitra 25 10 15 - - 0 - - - - - -
26 A Adam Štefanides Gymnázium ul. 17. novembra, Topoľčany 21 10 0 11 0 0 - - - - - -
27 A Dalibor Detko Gymnázium Golianova, Nitra 17 10 7 - - 0 - - - - - -
A Ivan Jindra Gymnázium Párovská, Nitra 17 10 7 - 0 0 - - - - - -
A Bálint Janik Gymnázium Ľudovíta Jaroslava Šuleka, Komárno 17 10 7 - 0 0 0 - - - - -
30 A Beáta Berecová Gymnázium Párovská, Nitra 10 10 0 0 - - - - - - - -
A Ľuboš Maračka Piaristické gymnázium sv. Jozefa Kalazanského, Nitra 10 10 0 - 0 - - - - - - -
A Marek Čulák Gymnázium sv. Cyrila a Metoda, Nitra 10 10 0 - - 0 - - - - - -
A Patrik Kavan SPŠE Nové Zámky 10 10 - - - - - - - - - -
A Ondrej Páleník Gymnázium sv. Cyrila a Metoda, Nitra 10 10 0 - - - - - - - - -
A Filip Mihalčín Piaristické gymnázium sv. Jozefa Kalazanského, Nitra 10 10 0 0 0 0 - - - - - -
A Lukáš Horka Piaristické gymnázium sv. Jozefa Kalazanského, Nitra 10 10 0 - - - - - - - - -
A Lucas Palka SPŠSE Nitra 10 10 - - - 0 - - - - - -
38 A Martin Husár SPŠSE Nitra 0 0 0 0 - - - - - - - -